Category name:Без категорії

Парафія Різдва Пресвятої Богородиці завершила Різдвяні свята концертом

Анатолій ЗБОРОВСЬКИЙ

хор1527 січня в Ірпінському храмі Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви відбувся концерт “Відлуння Різдва”. (більше…)

Відкрита Церква | Альтруїзм під час війни (з о. Віталієм)

Герої війни — це не лише про наших воїнів. Це і про тих людей, які, перебуваючи поза межами бойових дій, своїми пожертвами, невгамовною працею та власним альтруїзмом наближають нашу Перемогу. Хто вони — ці «бійці невидимого фронту», ці альтруїсти? Що вони роблять і як долучитися до їхнього «війська»? Дивіться у програмі «Відкрита Церква»

Різдвяний екуменічний концерт 2017

DSC_8794
15 січня 2017 року пройшов щорічний різдвяний екуменічний концерт у Ірпінській міській раді.
Як священнослужителі різних конфесій – православних, католиків, протестантів – читали євангельські уривки, так і вірні різними талантами прославляли народженого Ісуса Христа.

Подібний захід проводиться вже вдруге. Вечір пройшов у атмосфері різдвяного затишку та спільної святкової радості.
(більше…)

У релігійній гармонії

Данута КОСТУРА

 

13stecik

Дяк Йосафат Стецик — «обличчя» парафії ірпінського храму Різдва Пресвятої Богородиці

Кожна релігійна спільнота має своє «обличчя», вирізняючись з-поміж інших своїм особливим духом, який панує в ній. Його формують люди, які користуються особливою повагою серед парафіян храму. У парафії, яка згуртована навколо ірпінського храму  Різдва Пресвятої Богородиці, таким обличчям є дяк Йосафат Стецик.

У свої 82 роки пан Йосафат не мислить себе поза церквою. Щодня у храмі. А коли трапляються дні, коли його з різних причин не можуть забрати на богослужіння, вважає день втраченим.  (більше…)

  • Посилання
  • Сайт
  • Статистика
  • Статистика Google Analytics