Category name:отець Мирослав Латинник

Коляда у батьків загиблих воїнів АТО

26195774_10213414288205359_7459425869884678325_n

Незабутній день – КОЛЯДА У БАТЬКІВ ЗАГИБЛИХ В АТО ГЕРОЇВ та від щирих сердець подячні подаруночкі до свят! 9.01.18.
Ірпінь, Буча, Гостомиль, Коцюбинське… Саме у цих містах в оселях батків наших полеглих героїв лунала коляда та гарні вінчування. Були і сльози, і усмішки, і ділення наболілим, і старі альбоми…
Об’їхали багато родин… І тепер їх усіх об’єднює не лише спільне горе втрати синів, але й любов та підтримка багатьох сердець, які в місті Ірпені вболівають, моляться та бажають допомогти необхідним.
Дякуємо за цей день п.Наталії Дубчак, котра є також мамою загиблого героя, за координацію та підтримку усіх; п.Ігорю Оверкові за транспорт та нашим невтомним колядникам.😉 Також за підтримку в різний спосіб нашим парафіанам з Храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в.Ірпені і пароху о.Мирославу та Комісії Здоров’я КА УГКЦ.
І звісно ж окрема подяка НАШИМ БАТЬКАМ, за те, що прийняли у себе колядників, подарували свою увагу і тепло домівок. :)
Колядники йдуть далі… А усім ми хочемо побажати миру, здоров’я та дійсно гарних свят. :)
Христос Рождається! Славімо Його!

(більше…)

Візит спільнот парафії з дарунками Святого Миколая в госпіталь ветеранів війни (Пуща-Водиця)

26047140_10213308213593560_248787376337799267_n

Завдяки громаді Парафія Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м.Ірпеня, Святий Миколай завітав до наших воїнів, що проходять тут лікування і реабілітацію. Усі отримали іменні подарунки, включно з медиками, які наші парафіяни приготували та приносили до Храму протягом свят. :)
Дякуємо усім, хто долучився, а особливо помічникам Святого, а саме о.Мирославу (настоятелю), і спільнотам: Лицарям Колумба та Матерям в молитві м.Ірпеня за участь та допомогу.

(більше…)

Вітаємо з другою річницею освячення нашого храму

Знову маємо щастя привітати отців Мирослава Латинника і Віталія Воєцу, всіх парафіян, будівничих і жертводавців нашого святого храму з 2-ю річницею освячення. Нехай Богородиця покриває всіх вас Своїм омофором.

 
І символічно, що цей день завжди припадатиме на час празника Її Введення в храм – бо ми, входячи в свій храм, уподібнюємося Їй, яка у віці 3-х років увійла в Святая Святих Єрусалимського храму, щоб бути кивотом Нового Завіту – а для нас ним є наш храм і наша парафія.
 
Пресвятая Богородице, моли Бога за нас !

Поєднаймо корінням дуба український світ

Третій рік поспіль у шевченківські дні відбувається проща вірян Київської архиєпархії УГКЦ на Чернечу гору до Тараса. Цьогоріч проща стала особливою – було започатковано Всеукраїнську акцію «Паростки єднання». До неї долучилися Міністерство культури України, Міністерство екології та природних ресурсів, Шевченківський національний і Канівський природний заповідники. Були присутні представники міністерства закордонних справ. (більше…)

У релігійній гармонії

Данута КОСТУРА

 

13stecik

Дяк Йосафат Стецик — «обличчя» парафії ірпінського храму Різдва Пресвятої Богородиці

Кожна релігійна спільнота має своє «обличчя», вирізняючись з-поміж інших своїм особливим духом, який панує в ній. Його формують люди, які користуються особливою повагою серед парафіян храму. У парафії, яка згуртована навколо ірпінського храму  Різдва Пресвятої Богородиці, таким обличчям є дяк Йосафат Стецик.

У свої 82 роки пан Йосафат не мислить себе поза церквою. Щодня у храмі. А коли трапляються дні, коли його з різних причин не можуть забрати на богослужіння, вважає день втраченим.  (більше…)

  • Посилання
  • Сайт