Category name:2018 рік

Пласт. Досягнення, виклики, перспективи

Данута КОСТУРА

Пластовий-центр-відкриття-1Україна потребує відповідальних, вихованих, цільних, патріотично-налаштованих молодих людей. А ці якості формуються з дитинства. Пласт може запропонувати дітям заповнити свій вільний час цікавими заняттями. Закінчуючи школу, вони вже будуть сформованими особистостями – середовище допоможе. І чим їх буде більше, тим краще буде і державі, і нам всім. (більше…)

30 вересня відбулося посвячення у офіцери в Раді Лицарів Колумба.

viber image

30 вересня, у неділю після Воздвиження та день святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбулося посвячення у офіцери Лицарів Колумба та проведено чергове засідання Ради.

Під час посвячення відбулося благословення офіцерських відзнак, а відтак Лицарів-офіцерів на ведення їх уряду.  Вітаємо братів Лицарів та бажаємо їм, аби хрест Господній давав їм сили у братерській любові, єдності та милосерді.

Вечір пам’яті блаженнішого Любомира (Гузара)

35067543_10214566646853605_3424239483636154368_nУ неділю 10.06.18, в часі спомину 1 річниці, з дня переставлення Великого Патріарха, у Храмі в м.Ірпінь, відбувся вечір пам’яті цієї дійсно Великої Людини сучасності.
Блаженніший Любомир часто навідувався до Ірпеня, і не лише на парафію Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, але й у вищі навчальні заклади, для зустрічей з молоддю, котру Він так любив!
Опісля перегляду фільму про Блаженнішого (який зняло “Живе ТВ”), присутні мали нагоду послухати свідчення представників спільноти “Покоління Любомира”, котра утворилася та діє при Патріаршому Соборі УГКЦ в м.Києві.
Опісля було представлення для загалу відео-кліпів з піснею “Батко”, яку так любив Бл.Любомир та пісню, написану про Нього у виконанні семінаристів Київської Семінарії УГКЦ.
На закінчення, відбулася музична академія, під супровід Марії Радченко (скрипка), котра виконала твір Шуберта “Аве Марія” та Скорика “Мелодія”.
На захід, який був ініційований парохом о.Мирославом, було запрошено представників влади міста, душпастирів міжконфесійної ради церков, мешканців міста та парафіан, котрі чисельно прибули, щоби вкотре віддати шану нашому церковному Світочу сучасності.
Кожен з присутніх, мав нагоду поділитися своїми незабутніми споминами.
Головним гаслом заходу стали слова Блаженнішого “Бути Людиною” та заклик про молитву!
Дякуємо усім за цей направду чудовий вечір!

отець Віталій Воєца
(більше…)

Фільм – одкровення

Данута КОСТУРА

 

100_029220 травня у День пам’яті жертв політичних репресій в ірпінському храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбувся показ документального фільму – трилогії «Загадка Норильського повстання» за участю режисера фільму  Михайла Ткачука.  Фільм створювався впродовж 2003 -2006 років. У 2008 році Михайло Ткачук  отримав за цю стрічку  найвищу державну нагороду – Національну премію ім. Тараса Шевченка. (більше…)

Велопроща до Вишгорода

32828428_10214414530890801_4772101852932079616_n
Чергова зупинка у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м.Ірпеня, щоб приклонитися до ікони “Богородиця – Надія Молоді” та отримати благословення на подальшу дорогу!
Як і кожного року ми раді вітати наших прочан у спільній молитві, перепочинку та у традиційних – кава/чай/смаколики! 😉
Гарної дороги з Богом! :)
(більше…)

  • Храм Різдва Пресвятої Богородиці
  • Посилання
  • Сайт
  • Статистика
  • Статистика Google Analytics