Category name:парафіяни

Пласт. Досягнення, виклики, перспективи

Данута КОСТУРА

Пластовий-центр-відкриття-1Україна потребує відповідальних, вихованих, цільних, патріотично-налаштованих молодих людей. А ці якості формуються з дитинства. Пласт може запропонувати дітям заповнити свій вільний час цікавими заняттями. Закінчуючи школу, вони вже будуть сформованими особистостями – середовище допоможе. І чим їх буде більше, тим краще буде і державі, і нам всім. (більше…)

Фільм – одкровення

Данута КОСТУРА

 

100_029220 травня у День пам’яті жертв політичних репресій в ірпінському храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбувся показ документального фільму – трилогії «Загадка Норильського повстання» за участю режисера фільму  Михайла Ткачука.  Фільм створювався впродовж 2003 -2006 років. У 2008 році Михайло Ткачук  отримав за цю стрічку  найвищу державну нагороду – Національну премію ім. Тараса Шевченка. (більше…)

У релігійній гармонії

Данута КОСТУРА

 

13stecik

Дяк Йосафат Стецик — «обличчя» парафії ірпінського храму Різдва Пресвятої Богородиці

Кожна релігійна спільнота має своє «обличчя», вирізняючись з-поміж інших своїм особливим духом, який панує в ній. Його формують люди, які користуються особливою повагою серед парафіян храму. У парафії, яка згуртована навколо ірпінського храму  Різдва Пресвятої Богородиці, таким обличчям є дяк Йосафат Стецик.

У свої 82 роки пан Йосафат не мислить себе поза церквою. Щодня у храмі. А коли трапляються дні, коли його з різних причин не можуть забрати на богослужіння, вважає день втраченим.  (більше…)

Одна з незламних

Данута КОСТУРА

Про Марію Вітюк — зв’язкову УПА, учасницю Норильського повстання

 

сімя-Вітюків-у-Норильську3Є люди, яких вирізняєш з-поміж інших при першій же зустрічі через якусь особливу цільність їх характеру. Вони до глибокої старості несуть на собі знак незламності, впевненості – сильні особистості.

Ці риси у великій мірі притаманні мешканці Ірпеня Марії Вітюк. Пані Марія живе в Ірпені більше чотирьох десятків років. На Різдво їй виповнилося 94 роки. Як і більшості людей її віку, пані Марії важко ходити. А останній рік почала відмовляти пам’ять. Вона дивується сама собі, бо ж раніше таке за нею не водилося. Розмова не клеїться. Але на допомогу приходять її старі записи. Якісь деталі з її життя додає зять Михайло. (більше…)

Новий ПЛАСТовий рік

Can not load file! Can not load data!

1 жовтня ірпінські новаки і пташата розпочали новий пластовий рік. Свято розпочалося з молебню, після якого отець мирослав латинник поблагословив пластунів. Потім сестричка Anna Korolyova розповіла цікаву легенду про чарівний ліс, який заполонили злі чари. Пташатам і новакам довелось пройти захоплюючу естафету, щоби навести в лісі лад. У винагороду ми знайшли пластову новорічну ялинку із сюрпризом. Сподіваємося, новий пластовий рік буде цікавим!

(більше…)

Храмове свято 2015

11182263_769859046473876_7515761050407091522_n

Відсвяткували сьогодні храмове свято. Хоч будень, але багацько нас прийшло подякувати Небесній Покровительці! Відбулося освячення запрестольної ікони, яка вже незабаром прикрасить новий храм. Дякуємо о.Богдану Чурилу, що завітав на наше свято і уділив нам своє благословення, добрі слова і теплі спогади. Дякуємо усім за привітання! Дякуємо Володимир Стецик за чудові світлини.
Нехай Божа Мати нас усіх оберігає!

(більше…)

Хрест як символ спасіння і перемоги

Данута КОСТУРА

освячення хреста 2013-

На свято Різдва Богородиці в Ірпені освятили і встановили на храмі, що будується, величний купольний хрест, який символізує символ нашого спасіння, символ перемоги.

Храм Різдва Пресвятої Богородиці будується зусиллями греко-католицької громади Ірпеня. Після Божественної Літургії хрест освятив єпископ-помічник Київської архієпархії владика Йосиф Мілян. (більше…)

В Ірпені закладено наріжний камінь під майбутню церкву

Данута КОСТУРА

наріжний камінь 16 10 2011 (2)16 жовтня парафіяни ірпінської греко-католицької церкви та їх священик святкували велику подію – закладення наріжного каменю під будівництво майбутнього храму Різдва Пресвятої Богородиці. Заклав наріжний камінь  єпископ-помічник Київської архієпархії Владика Йосиф ( Мілян). Їх радість  розділили і настоятелі київських та приірпінських храмів. Засвідчити свою повагу до сестринської церкви прийшли і миряни інших церков. (більше…)

  • Посилання
  • Сайт