Category name:2015 рік

Візит о. Олександра у наміренні зцілення душ і тіл

“Дякуйте Богові за все”, – це одна із думок, якими поділився з нами о.Олександр, котрий цієї суботи завітав до парафії Різдва Пресвятої Богородиці з реколекціями. Після Літургії отець освятив зілля, воду та прочитав молитви на зцілення душі і тіла.

(більше…)

До Ірпеня прибув Віфлеємський вогонь миру

Учора до Ірпеня прибув Вифлеємський вогонь миру. У приміщенні міської ради відбулася Його урочиста передача, на якій були і наші парафіяни Галина Андріїшин та о. Мирослав мирослав латинник

(більше…)

Візит СС НДМ УГКЦ з мощами Йосафати Гордашевської в наш храм

Минулої неділі наш новозбудований храм приймав перших гостей. Дякуємо нашим дорогим сестрам-служебницям СС НДМ УГКЦ за те, що привезли в Ірпінь ікону та мощі Блаженної Йосафати Гордашевської. Після акафісту до Блаженної Йосафати Гордашевської сестри розповіли про її жертвенне, сповнене віри та молитви життя. Кожен присутній міг приступити з особистими подяками і проханнями до святині.

(більше…)

Поїздка-екскурсія на Фабрику новорічних іграшок

Останнє заняття нашої недільної школи було сповнене новорічним дивом, бо ми їздили дивитися на фабрику новорічних іграшок (с. Клавдієво-Тарасове) як виготовляються новорічні іграшки. Не лише діти, але й дорослі дивувалися, як непросто з’являються на світ прикраси до різдвяної ялинки. Спочатку їх видувають практично з вогню, сріблять і розписують орнаментом. До речі, ми навіть самі спробували розмалювати таку іграшку. Було цікаво, а придбані ялинкові іграшки ще раз нагадали, що свято наближається))
Гарного і вам передсвяткового настрою!

(більше…)

Глава УГКЦ освятив у Ірпені новозбудований греко-католицький храм


ПОСВЯЧЕННЯ ХРАМУ

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 6 грудня освятив у місті Ірпені новоспоруджений храм УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці.

(більше…)

Синод Єпископів УГКЦ проголосив Інструкцію щодо причастя немовлят і дітей в УГКЦ

Синод Єпископів УГКЦ, який відбувся в Івано-Франківську 31 серпня – 6 вересня 2015 року, для того щоб допомогти священикам у справі причастя дітей, затвердив Інструкцію щодо причастя немовлят і дітей в УГКЦ.

Про це йдеться в Декреті проголошення причастя дітей в УГКЦ Синоду Єпископів.

Особливо ж в Декреті та Інструкції звертається увага на дітей, щойно охрещених та миропомазаних, та тих, які позбавлені користування розумом. Таким можна уділяти Пресвяту Євхаристію. Однак священнослужитель повинен зважати на здатність дитини спожити Пресвяту Євхаристію. Якщо є сумнів, то варто «причастити тільки Крові Господньої». Також, дитину, якій виповнилося сім років слід заохочувати до прийняття таїнства Покаяння.

Важливо підкреслити, Інструкція щодо причастя немовлят і дітей в УГКЦ впроваджується в законну дію через два місці від дня електронного опублікування на офіційному веб-сайті Української Греко-Католицької Церкви.

Джерело : http://news.ugcc.ua/news/sinod_iepiskop%D1%96v_ugkts_progolosiv_%D0%86nstrukts%D1%96yu_shchodo_prichastya_nemovlyat_%D1%96_d%D1%96tey_v_ugkts_75249.html

Департамент інформації УГКЦ

Візит новацького рою “Їжаки” на виставку до 150-річчя з дня народження Андрея Шептицького

Цей тиждень в Україні офіційно оголошено тижнем святкування 150-річниці з дня народження митрополита Андрея Шептицького, який до всього був ще й великим другом Пласту.
“Їжаки” не могли обминути таку подію, тому завітали на тематичну виставку. Можливо, на цих сходинах трохи мало рухались, але стали причетними до культурного життя, що теж важливо))

Can not load images! Can not load data!

 

 

 

У міській бібліотеці Ірпеня до 150-річчя з Дня народження Андрея Шептицького відкрито виставку «Український Мойсей»

29 жовтня у Ірпінській міській центральній бібліотеці відкрилася книжково-ілюстративна виставка «Український Мойсей», присвячена 150-річчю з Дня народження митрополита Андрея Шептицького.

(більше…)

  • Храм Різдва Пресвятої Богородиці
  • Посилання
  • Сайт
  • Статистика
  • Статистика Google Analytics