Category name:2013 рік

Свято в ірпінській парафії Різдва Пресвятої Богородиці

Данута КОСТУРА

23-09-13-3

Два роки тому в Ірпіні був закладений наріжний камінь під майбутній храм Різдва Пресвятої Богородиці Київської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви. За цей час парафіяльній громаді на чолі з отцем-настоятелем Мирославом Латинником вдалося довести будівництво до куполів та розбудувати активне парафіяльне життя. (більше…)

В гостях в ірпінців побувало тріо зі Львівщини «Новий час»

Ніна КОСТЕНКО

 

2260На запрошення о. Мирослава, настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці, що в Ірпені, з благодійним концертом перед парафіянами виступило тріо священиків ” Новий час” зі Львівщини. (більше…)

Ірпінське світло ікони

Анатолій ЗБОРОВСЬКИЙ

Валентина-Бірюкович-103

-У мене таке відчуття, ніби я в церкві,- сказала жителька Ірпеня Валентина Головатюк на презентації виставки «Світ української ікони» Валентини Бірюкович. Презентація відбулася в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї 11 травня 2013 року. (більше…)

Глава УГКЦ відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці в м. Ірпені на Київщині

 

Бл. Святослав в Ірпені10 лютого 2013 року Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ, відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці, що в м. Ірпінь на Київщині, щоб «у простий, скромний, родинний спосіб помолитися разом із греко-католиками цього міста».

 

Бл. Святослав Ірпінь 10 02 2013.jpg --У проповіді під час Літургії Першоієрарх УГКЦ сказав, що тільки тоді, коли людина бореться із власними гріхами і покладається не на свою мудрість і знання, а тільки на Бога, її душа сповнюється тим, чого вона просить. «Я хотів би, щоб кожен із вас відчув себе сином чи донькою Божою, бо саме під час Божественної Літургії Господь приходить до вас, щоб дати Себе». Також Верховний Архиєпископ УГКЦ додав, що в той момент Літургії, коли Бог є між нами і приймає вигляд хліба й вина, ми отримуємо всього Ісуса Христа.

 

Додамо, що кілька місяців тому скоєно пограбування каплиці Святої Анни парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ. Згадуючи цей неприємний інцидент, Блаженніший Святослав зазначив, що цій парафіяльній спільноті доводиться долати багато інших труднощів. Стосовно цього Глава УГКЦ порадив: «Якщо ви будете просити Ісуса про допомогу, то Він, будьте певні, допоможе, бо ми є Його улюбленими доньками і синами. Будівництво храму є не тільки вашою приватною справою, а й справою всієї УГКЦ та нашого народу. Тому нехай Господня любов і благодать огорне всіх вас, щоб ви відчули себе улюбленцями Божими».

Департамент інформації УГКЦ

Бл. Святослав Ірпінь 10 02 2013Бл Святослав 10 02 2013 ірпінський храмБл. Святослав Ірпінь 10 02 2013.jpg-

Фестиваль «Прощання з колядою» відбувся в Ірпені

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

3 лютого 2013 року в актовому залі Відокремленого підрозділу НУБіП «Ірпінський економічний коледж» відбувся різдвяний фестиваль «Прощання з Колядою». Організатором фестивалю виступили парафія Різдва Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви міста Ірпеня. (більше…)

  • Храм Різдва Пресвятої Богородиці
  • Посилання
  • Сайт
  • Статистика
  • Статистика Google Analytics