Category name:2016 рік

Благодійний візит у Ірпінський військовий госпіталь

18 грудня святий Миколай завітав також з подарунками у Ірпінський військовий госпіталь. В цьому йому допомогли Лицарі Колумба з парафій Різдва Пресвятої Богородиці (Ірпінь) та святого Миколая (Аскольдова Могила, Київ) та члени спільноти “Матері в молитві”.

Can not load file! Can not load data!

(більше…)

Блаженніший Любомир (Гузар) зустрівся зі студентами Фіскального університету

8 грудня Архиєпископ-емерит Української Греко-Католицької Церкви, Блаженніший Любомир (Гузар) зустрівся з ірпінськими студентами та курсантами. Блаженніший завітав до Університету державної фіскальної служби України.

(більше…)

Введення в храм Пресвятої Богородиці 2016

4 грудня 2016 року Божого, у день празника Введення в храм Пресвятої Богородиці до нас завітали семінаристи Київської Трьохсвятительської Духовної семінарії.

Can not load file! Can not load data!

(більше…)

Візит ікони преподобної Йосафати Гордашевської

Can not load file! Can not load data!

13 листопада 2016 року до нас у храм знову завітали сестри з чину сестер-служебниць з іконою своєї засновниці, преподобної Йосафати Гордашевської. Віруючі могли помолитися перед іконою, попросити про заступництво, та послухати різні розважання від сестер. Дякуємо сестрам за візит і духовне натхнення !!!

 

(більше…)

ЧОМУ ВАЖЛИВО ВІДВІДУВАТИ ВСЕНІЧНІ БДІННЯ (вечірні богослужіння)?

Фактично, всенічне бдіння, у яке входить вечірня, утреня, дев’ятий та перший часи, складає разом з Літургією єдине ціле. Про це у своїй книзі «Тлумачний Типікон» дуже добре писав професор Київської духовної академії Михайло Скабаланович.

(більше…)

Наша парафія долучилась до організації екскурсії для сімей учасників АТО

19 жовтня 2016 р. о. Мирослав з нашими парафіянами, долучились до організації екскурсії для сімей учасників АТО та вимушенопереселених осіб в замок Радомишль.

Can not load file! Can not load data!
Очолив поїздку о. Мирослав Латинник, парох громади Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в Ірпені. Перед початком дороги священик попровадив молитву за щасливу подорож, та благословив усіх подорожуючих.

Прес-служба парафії повідомила: «Сьогодні наша група побувала в приголомшливо красивому, надзвичайно теплому та затишному місці. В 100 кілометрах від Києва розташований дивовижний Замок Радомисль. У замку представлені ікони зібрані з усієї України, загальна колекція, яких налічує близько 5 000. Експозиція замку «Душа України» справила незабутнє враження. Відчувається, що атмосферу, в яку занурюється кожен відвідувач, вкладена щоденна праця людей, які люблять свою справу».

«Окреме спасибі Ользі Вадимівні Богомолець за те, що врятувала, зберегла від знищення та повернула людям ікони, які були святими для наших предків, та за надану нам можливість їх побачити. Кожен з цих образів, випромінює безмежну любов до України та її людей, милосердя і віру в силу та мудрість українського народу», – йдеться в повідомленні.

Прекрасний подарунок усім зробила Христина Михайличенко, переселенка з Криму. Дівчинка у 2015 році виграла престижний міжнародний конкурс піаністів у Голландії. Вона наповнила Велику Камінну залу казковою музикою.

Прес-служба Київської архиєпархії

(більше…)

  • Храм Різдва Пресвятої Богородиці
  • Посилання
  • Сайт
  • Статистика
  • Статистика Google Analytics