Category name:Блаженніший Любомир Гузар

Вечір живої пам’яті Блаженнішого Любомира

Данута КОСТУРА

IMG_20200226_191913З нагоди 87 річниці з дня народження Блаженнішого Любомира Гузара 26 лютого 2020 року у крипті Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ відбувся вечір пам’яті та панахида.  Панахиду очолив владика Богдан Дзюрах. (більше…)

У Патріаршому Соборі вшанували Блаженнішого Любомира

DSCN952526 лютого 2019 року у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового вшанували 86-річчя з дня народження світлої пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара. (більше…)

Вечір пам’яті блаженнішого Любомира (Гузара)

35067543_10214566646853605_3424239483636154368_nУ неділю 10.06.18, в часі спомину 1 річниці, з дня переставлення Великого Патріарха, у Храмі в м.Ірпінь, відбувся вечір пам’яті цієї дійсно Великої Людини сучасності.
Блаженніший Любомир часто навідувався до Ірпеня, і не лише на парафію Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, але й у вищі навчальні заклади, для зустрічей з молоддю, котру Він так любив!
Опісля перегляду фільму про Блаженнішого (який зняло “Живе ТВ”), присутні мали нагоду послухати свідчення представників спільноти “Покоління Любомира”, котра утворилася та діє при Патріаршому Соборі УГКЦ в м.Києві.
Опісля було представлення для загалу відео-кліпів з піснею “Батко”, яку так любив Бл.Любомир та пісню, написану про Нього у виконанні семінаристів Київської Семінарії УГКЦ.
На закінчення, відбулася музична академія, під супровід Марії Радченко (скрипка), котра виконала твір Шуберта “Аве Марія” та Скорика “Мелодія”.
На захід, який був ініційований парохом о.Мирославом, було запрошено представників влади міста, душпастирів міжконфесійної ради церков, мешканців міста та парафіан, котрі чисельно прибули, щоби вкотре віддати шану нашому церковному Світочу сучасності.
Кожен з присутніх, мав нагоду поділитися своїми незабутніми споминами.
Головним гаслом заходу стали слова Блаженнішого “Бути Людиною” та заклик про молитву!
Дякуємо усім за цей направду чудовий вечір!

отець Віталій Воєца
(більше…)

Книга про родину Блаженнішого Любомира

Данута КОСТУРА

презентація-110 липня 2017 року у київській книгарні «Є» відбулася презентація книги Володимира Чистухи «Завалівське коріння Блаженнішого Любомира Гузара». У передмові до книги Блаженніший Любомир звертає увагу читачів на важливість зібраного матеріалу в пізнанні певної епохи в житті нашого народу в західних областях України.

Ця книга про родину Дмитра Гузара, прадіда Блаженнішого. Він впродовж більш, ніж півстоліття (1856-1908) був парохом у селі Завалів, Підгаєцького району, Тернопільської області. (більше…)

Наш захисник перед Богом

Данута КОСТУРА

IMG_20170328-Біблійні-читання-з-БлаженнійшимУкраїнський світ похоронив 5 червня свого Мудреця. Похоронив з почуттям великого жалю і великої гордості. З Божої ласки ми мали розумного порадника на всі випадки життя: чи йшлося про справи державного рівня, чи особисті.

Блаженніший Любомир залишив для нас величезний духовний спадок. Він давав багато інтерв’ю, проводив велику кількість зустрічей. І всюди – різнопланові запитання. Відповіді на них були завжди щирі, згідно з його моральним законом. Тому істини, які він виголошував, сприймалися більшістю з нас беззастережно. (більше…)

Блаженніший Любомир (Гузар) зустрівся зі студентами Фіскального університету

8 грудня Архиєпископ-емерит Української Греко-Католицької Церкви, Блаженніший Любомир (Гузар) зустрівся з ірпінськими студентами та курсантами. Блаженніший завітав до Університету державної фіскальної служби України.

(більше…)

Зустріч Блаженнійшого Любомира Гузара з студентами Національного університету ДПС України

Зв’язок між церквою, наукою та освітою. Бесідами про духовність прониклися стіни податкового університету. Туди напередодні завітав архієпископ української греко-католицької церкви. Шанобливо його зустріли студенти та співробітники вишу. Блаженніший ділився церковними настановами, зачитував святе письмо.

На візит верховного архієпископа Києво-Галицького, предстоятеля Української греко-католицької церкви, Кардинал-священика Римської католицької церкви на Київщині чекали давно. Майже 5 років. Любомир Гузар відвідав податковий університет і провів зустріч зі студентами та викладачами.

Архієпископ ділився мудрістю, цитував святе писання і розповідав про значення добра в житті людському. Підкреслював, що для студентів, як майбутніх фахівців податкової служби країни – чесність понад усе.

в.о. ректора Павло Пашко каже, що радий такому візиту, та підкреслює, що Любомир, учасник конклавів, людина незвичайної душі і святості, обов’язково буде почутий студентами. Він не сумнівається що серед щоденної метушні молодь позитивно оцінить візит такої людини.

Can not load images! Can not load data!

Блаженніший Любомир в Ірпені

Данута КОСТУРА

НУДСУ.-бл.-ЛюбомирВ Національному університеті державної податкової служби України відбулася зустріч Блаженнішого Любомира  Гузара з викладачами та студентами вишу. Дощенту заповнена зала з піднесенням чекала на розмову з однією з найпотужніших постатей сучасної України. (більше…)

Блаженніший Любомир (Гузар) відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в Ірпені

Ніна КОСТЕНКО

Бл. Любомир

Духовного батька хлібом – сіллю зустріла молодь парафії та її настоятель о. Мирослав Латинник, який попросив Блаженнішого помолитися, повчити і благословити громаду. На початку зустрічі Блаженніший Любомир виголосив змістовну проповідь про необхідність життя з Богом і у Бозі, наголосивши на головних духовних цінностях, які потрібні для досягнення святості і вічного життя: любові до Бога і ближніх. (більше…)

Коротко про греко-католицьку церкву

Данута КОСТУРА

інтронізація-082

Розмова про релігію потребує особливої тактовності. Вибравши собі одну із конфесій, віруюча людина, як правило, не хоче чути нічого негативного про свій вибір від людей, які є в іншому релігійному середовищі. Не будемо говорити про фанатиків, які приносили і приносять так багато зла і якими так легко, при потребі, маніпулюють люди, які знаються на цій справі. Візьмемо середньостатистичного віруючого і попробуємо вголос засумніватися у його виборі. Навіть, інтелігентна, спокійна, врівноважена людина «спалахне», бо ми безцеремонно ввійшли  у її дуже інтимний світ. У якому не має місця «чужим», «недружнім» судженням. (більше…)

  • Храм Різдва Пресвятої Богородиці
  • Посилання
  • Сайт
  • Статистика
  • Статистика Google Analytics