Category name:Зимові свята

Парафія Різдва Пресвятої Богородиці завершила Різдвяні свята концертом

Анатолій ЗБОРОВСЬКИЙ

хор1527 січня в Ірпінському храмі Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви відбувся концерт “Відлуння Різдва”. (більше…)

Різдвяні вертепи

Данута КОСТУРА

IMG_0102

Слово «вертеп» має багато різновидів і пояснень. Це, зокрема,  мандрівний театр, актори якого ходять по домівках людей, по храмах, виступають на площах.

У дійстві актори вертепу відтворюють сюжет народження Ісуса Христа, біблійних  персонажів. Проте театральний сценарій виходить за межі того часу – сценаристи надають йому сучасних відтінків. І з’являються у вертепі  згадки про найбільш дражливі сучасні події. Закінчується вистава обов’язково перемогою добра над злом.

(більше…)

Різдвяний концерт “Радуйся, земле, Син Божий народився”-2018

DSC_0858

Цими вихідними в приміщенні Ірпінської міської ради відбувся різдвяний концерт «Радуйся, земле, Син Божий народився». Захід пройшов за підтримки Міжконфесійної ради церков Ірпеня та Ірпінського регіону та відділу культури, національностей та релігій.

Різдвяні пісні звучали у виконанні творчих колективів та парафій з Ірпеня та Приірпіння.

«Дякую Міжконфесійній раді церков Ірпеня та Приірпіння за надзвичайно святковий та водночас, родинний і затишний вечір – концерт «Радуйся, земле, Син Божий народився!». Окрема подяка за організацію концерту Ірині Каленчук», – прокоментувала начальник відділу культури, національностей та релігій Євгенія Антонюк.
(більше…)

  • Посилання
  • Сайт
  • Статистика
  • Статистика Google Analytics