Category name:Лицарі Колумба

30 вересня відбулося посвячення у офіцери в Раді Лицарів Колумба.

viber image

30 вересня, у неділю після Воздвиження та день святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбулося посвячення у офіцери Лицарів Колумба та проведено чергове засідання Ради.

Під час посвячення відбулося благословення офіцерських відзнак, а відтак Лицарів-офіцерів на ведення їх уряду.  Вітаємо братів Лицарів та бажаємо їм, аби хрест Господній давав їм сили у братерській любові, єдності та милосерді.

Відвідини Ірпінського госпіталю ЗСУ нашими Лицарями Колумба з нагоди дня св. Димитрія

hnKQDgJFcbnAmlh
З нагоди свята Великомученика Димитрія, ми у черговий раз мали нагоду привітати наших захисників, котрі знаходяться на лікуванні.
Щира подяка Лицарям Колумба з Храму Св. Василія в м.Києві за організацію та придбанні подарунків нашим воїнам – т.зв. “набори на повсякдень”, та Лицарям з м.Ірпеня за допомогу у відвідуванні та за позитивний настрій! :)
Усім здоров’я та опіки Св.Димитрія!

(більше…)

Відвідини Лицарями Колумба Ірпінського військового госпіталю

Can not load file! Can not load data!

9 квітня 2017 р., на Вербну Неділю, Лицарі Колумба з нашої Ради Миколая Чарнецького відвідали Ірпінський військовий госпіталь та провідали поранених військових. Вони привітали наших захисників зі святом і роздали їм примірники екуменічної християнської газети “Мислитель”, щоб у цей передвеликодній час не лише оздоровитися тілом, але і почерпнути для себе цікаве з Божого провидіння.

Дякуємо вам, що можемо це у мирі робити !!!

(більше…)

Друга Ініціація в Лицарі Колумба Ради блаженного Миколи Чарнецького

Can not load file! Can not load data!

У нашому храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбулася друга Ініціація у спільноту Лицарів Колумба.

(більше…)

Сходини Лицарів Колумба

У неділю, 28 вересня, після урочистої Божественної Літургії на честь празника Успення Пресвятої Богородиці і благословення дітей на новий навчальний рік, відбулися чергові сходини Ради Лицарів Колумби імені Миколая Чарнецького.

Can not load file! Can not load data!

 

Відбулася посвята в Лицарі Колумба

Can not load file! Can not load data!

20 березня 2016 року Божого на нашій парафії почала діяти своя Рада Лицарів Колумба імені Миколи Чарнецького. Для цього до нас завітали Лицарі Колумба з Київської архиєпархії, які прийняли участь у Божественній Літургії, а опісля – відбувся таємний обряд освячення наших парафіян в Лицарі Колумба.

(більше…)

  • Храм Різдва Пресвятої Богородиці
  • Посилання
  • Сайт
  • Статистика
  • Статистика Google Analytics