Category name:Пласт

Пласт. Досягнення, виклики, перспективи

Данута КОСТУРА

Пластовий-центр-відкриття-1Україна потребує відповідальних, вихованих, цільних, патріотично-налаштованих молодих людей. А ці якості формуються з дитинства. Пласт може запропонувати дітям заповнити свій вільний час цікавими заняттями. Закінчуючи школу, вони вже будуть сформованими особистостями – середовище допоможе. І чим їх буде більше, тим краще буде і державі, і нам всім. (більше…)

Новий ПЛАСТовий рік

Can not load file! Can not load data!

1 жовтня ірпінські новаки і пташата розпочали новий пластовий рік. Свято розпочалося з молебню, після якого отець мирослав латинник поблагословив пластунів. Потім сестричка Anna Korolyova розповіла цікаву легенду про чарівний ліс, який заполонили злі чари. Пташатам і новакам довелось пройти захоплюючу естафету, щоби навести в лісі лад. У винагороду ми знайшли пластову новорічну ялинку із сюрпризом. Сподіваємося, новий пластовий рік буде цікавим!

(більше…)

Візит новацького рою “Їжаки” на виставку до 150-річчя з дня народження Андрея Шептицького

Цей тиждень в Україні офіційно оголошено тижнем святкування 150-річниці з дня народження митрополита Андрея Шептицького, який до всього був ще й великим другом Пласту.
“Їжаки” не могли обминути таку подію, тому завітали на тематичну виставку. Можливо, на цих сходинах трохи мало рухались, але стали причетними до культурного життя, що теж важливо))

Can not load images! Can not load data!

 

 

 

  • Храм Різдва Пресвятої Богородиці
  • Посилання
  • Сайт
  • Статистика
  • Статистика Google Analytics