Category name:Бібліотека

Св. Альфонс Лігуорі. Нехай буде воля Твоя (електр. версія)

LE6lQPVD0E

Ця маленька книжечка є справжньою перлиною серед творів свя­того Альфонса Лігуорі. бо подібна радше на одну і натхненних книг Святою Пись­ма, ніж на витвір людського розуму. Сам святий учитель Церкви часто перечитував її. Навіть коли уже в старечі роки у нього дуже послабився зір, старець-праведник просив, щоб інші читали її для нього, і це було великою потіхою серед численних прикрощів та багатьох недуг у житті св. Альфонса, який старанно дотримувався усіх засад, які описав у цій “золотій книжечці”, і ревно намагався прищепити їх іншим.

Дай Боже, щоб ця книжечка зі своїми засадами поширилася серед нашого укра­їнського народу, несучи йому потіху й осолоду у його нужді та недостатках.

Електронна версія книги доступна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0B8XcCDPw_UATUnpCOEdDQnMzX3c/edit

Тома Кемпійський. Наслідування Христа (електр. версія)

1_

«Наслідування Христа» видаване тисячі разів постало вже перед 1427 р. Нема нині сумніву, що після св. Письма, це найбільше читана книжка впродовж століть і до наших днів не стратила своєї актуальности і почитности та перекладена вона вже на приблизно 100 мов. Читають її залюбки не лише католики, але й православні, як свідчить Т. Шевченко, протестанти й інші віруючі й невіруючі.

(більше…)

Новий номер журналу “Наш Собор” /липень 2020/05(042)/

107058494_3718420354839957_2020360774317195920_n

Вийшов друком новий номер журналу “Наш Собор”, який присвячено темі “Служіння”. “Хто вміє бути слугою, той знає, як бути щасливим, адже знає, що потрібно робити завтра, де бути і з ким бути”, – зазначив у своєму слові головний редактор журналу отець Андрій Боднарук.

На ст. 10 читайте статтю о. Віталія Воєца на тему: “Присутність священника серед медичних працівників”. Медичний працівник є насамперед особою, яка також потребує підтримки, розуміння, співчуття.  (більше…)

Катехизм “Христос – наша Пасха” (електр. і аудіо версія)

2015-12-17_204920Катехизм “Христос — наша Пасха” — офіційний текст віровчення Української Греко-Католицької Церкви. Книга розкриває особливість богословської традиції УГКЦ, спираючись на Святе Письмо, спадщину Отців Церкви, душпастирів УГКЦ, рішень Вселенських та Помісних Соборів, богослужбових творів, та ін. Офіційне представлення катехизму відбулось у Львівській духовній семінарії Святого Духа 24 червня 2011 року.

Електронна версія доступна за посиланням – https://catechismugcc.org/

Аудіо версія доступна за посиланням – https://www.youtube.com/watch?v=4YcvOKOLdXM 

  • Храм Різдва Пресвятої Богородиці
  • Посилання
  • Сайт
  • Статистика
  • Статистика Google Analytics