Category name:Євангеліє на щодень

Стартує біблійний курс в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського

rysunok1-620x330.png.pagespeed.ce.W3LlVREwFp

З вересня 2020 року стартує новий модульний біблійний курс у нашому Інституті, який знаходиться по вул. Деревлянській 13 у Києві, біля м. Лук’янівська.
Лектори: о. Петро Октаба, о. Віталій Храбатин, о. Роман Островський, о. Володимир Кусьнєж.
Директор: о. Петро Балог ОР

(більше…)

Євангеліє на щодень (20 липня)

Прибувши в свою батьківщину, Він навчав їх у їхній синагозі, так що вони дивувалися і говорили: “Звідкіля в Нього ця мудрість і сила чудодійна? Хіба Він не син теслі? Хіба не Його мати зветься Марія, а Його брати: Яків, Йосиф, Симон та Юда? І Його сестри хіба не всі між нами? Звідки ж воно Йому це все?” І вони брали Йому це за зле. Ісус же сказав їм: “Пророк не має пошани лише в своїй батьківщині та в себе вдома”. І не зробив там багато чуд з-за їхньої невіри. Мт. 13:54-58

(більше…)

Євангеліє на щодень (17 липня)

«Царство Небесне подібне до скарбу, захованого в полі, що його чоловік, знайшовши, ховає і, радіючи з того, іде й продає все, що має, а купує поле. Подібне ще Царство Небесне до купця, що шукає добрих перел. Знайшовши одну дорогоцінну перлину, йде, продає все, що має, і купує її. Подібне також Небесне Царство до невода, що закинутий у море, набрав усякої всячини. Коли він виповниться, тягнуть його на берег і, посідавши, збирають, що добре, в посуд, а непридатне викидають. Так буде при кінці світу: ангели вийдуть і вилучать злих з-поміж праведних і кинуть їх до вогняної печі: там буде плач і скрегіт зубів. Чи ви це все зрозуміли?» – «Так!» – Йому відповіли. Тоді сказав їм: «Ось чому кожен книжник, навчений про Небесне Царство, подібний до господаря, який виймає із свого скарбу нове і старе». Якже Ісус скінчив ці притчі, пішов звідти. Прибувши в свою батьківщину, Він навчав їх у їхній синагозі, так що вони дивувалися і говорили: «Звідкіля в Нього ця мудрість і сила чудодійна?»

(більше…)

Євангеліє на щодень (15 липня)

Іншу притчу Він подав їм, кажучи: “Царство Небесне подібне до зерна гірчиці, що його взяв чоловік та й посіяв на своїм полі. Воно, щоправда, найменше з усіх зерен; але як виросте, стає найбільшим з усієї городини, і навіть стає деревом, так що птаство небесне злітається і гніздиться на його гілках”. Ще іншу притчу повідав їм: “Царство Небесне схоже на закваску, що її бере жінка і кладе до трьох мірок муки, аж поки все не скисне”. – Все це говорив Ісус до людей у притчах, і без притч не говорив до них нічого, щоб збулося сказане пророком: “Уста мої відкрию в притчах, оповім тайни, сховані від початку світу”. Тоді Він відіслав народ і прийшов додому. І підійшли до Нього Його учні та й кажуть: “Виясни нам притчу про кукіль, що на полі”. Мт. 13:31-36

(більше…)

Євангеліє на щодень (14 липня)

Ще одну притчу подав Він їм, промовляючи: «Царство Небесне подібне до чоловіка, що був посіяв добре зерно на своїм полі. Та коли люди спали, прийшов його ворог і посіяв кукіль поміж пшеницю та й пішов. Коли виросло збіжжя і вигнало колосся, тоді й кукіль появився. Прийшли слуги господаря і кажуть до нього: Пане, хіба не добре зерно ти посіяв на твоїм полі? Звідки ж узявся кукіль? Він і відповів їм: Ворог-чоловік зробив це. А слуги йому кажуть: Хочеш, ми підемо, його виполемо? Ні! – каже, щоб, виполюючи кукіль, ви часом не повиривали разом з ним пшениці. Лишіть, нехай росте до жнив одне й друге разом. А під час жнив я женцям скажу: Зберіть перше кукіль та зв’яжіть його в снопи, щоб його спалити; пшеницю ж складіть у мою клуню.

Мт. 13:24-30

(більше…)

  • Храм Різдва Пресвятої Богородиці
  • Посилання
  • Сайт
  • Статистика
  • Статистика Google Analytics