Святвечір з родинами Героїв

By Костура Данута

о. Віталій ВОЄЦА

родини героїв -6 січня 2019. Надзвичайний день, в котрому ми разом і молилися, і мали Святий Вечір з родинами наших загиблих воїнів!
Служба БожаОсобливим і приємним стало для нас те, що Преосвященніший Владика Йосиф (Мілян) очолив Святу Літургію в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м.Ірпінь, де благословив усіх присутніх на рік 2019,

вогонь прийняв від Ірпінських Пластунів Вифлеємський вогонь, освятив та роздав просфори до Святої Вечері!
о Мирослав владика Йосиф о Віталій -Опісля ми вирушили до чудового ресторану “Старий Млин”, де в етнозалі, у родинному колі наших друзів – родин полеглих воїнів, котрі прибули на наше запрошення з міста Ірпеня, Бучі, Коцюбинського, Гостомеля, Ворзеля та Києва, ми спільно молилися,

родини Героївспоживали 12 пісних страв, колядували,

вистава -дивилися мистецько -театральну програму та ділилися усім, що у кожного було на душі, згадуючи наших рідних, що відійшли у вічність…
владика Йосиф о ВіталійХочу висловити багато слів подяки за допомогу в організації та проведення цього дня!
Найперше складаємо подяку Преосвященнішому Владиці Йосифу (Міляну) за Його присутність, благословення та надзвичайне слово до кожного з присутніх!
Також за підтримку Департаменту Військового Капеланства УГКЦ, в особі о.Андрія Зелінського; Комісії військового капеланства КА УГКЦ в особі о.Юліана Шеремети, Комісії Охорони Здоров’я КА УГКЦ та п.Наталії Дубчак!
Зокрема дякуємо добродіям п.Сергію Потапову, учасникам театру ляльок родин Потеряйків/Мамчурів, фотографу Юлії Ігнатєвій, керівництву ресторану “Старий Млин” м.Буча, о.Мирославу Латиннику та усім, хто у різний спосіб долучився до організації цього вечора!
ГероїІ тепер найбільша подяка нашим родинам полеглих воїнів, за їх присутність, мужність, любов та силу, яку вони мають у собі, даруючи себе кожному, хто цього потребує!
подарунки-На закінчення усім були роздані цікаві пам’ятні подарунки!
Усім бажаємо здоров’я та гарного Різдв’яного часу!

Comments: 0

Comments are closed.

  • Храм Різдва Пресвятої Богородиці
  • Посилання
  • Сайт
  • Статистика
  • Статистика Google Analytics