В гостях в ірпінців побувало тріо зі Львівщини «Новий час»

By Костура Данута

Ніна КОСТЕНКО

 

2260На запрошення о. Мирослава, настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці, що в Ірпені, з благодійним концертом перед парафіянами виступило тріо священиків ” Новий час” зі Львівщини. Ірпінська церква 013Концерт духовної пісні відбувся відразу ж після вранішньої літургії, на якій був присутній Владика Йосип Мілян. 2284Не зважаючи на те, що концерт відбувався під відкритим небом під час рясного дощу, всі присутні отримали справжнє задоволення: підспівували, танцювали, брали активну участь у вікторині, за що отримували подарунки від гурту: компакт – диски.

Ірпінська церква 019Гурт“Новий час” відомий не лише у себе на батьківщині, а й далеко за її межами, оскільки з концертами побував в Іспанії, Італії, Америці, Канаді.

Ірпінська церква 038Тріо виконує пісні духовного змісту. Представляючи свій колектив, який вже виступає понад 11 років, його керівник о. Роман Назаркевич щиро порадів за ірпінську парафію, яка має можливість гуртуватися довкола справжнього лідера, яким є о. Мирослав Латинник.

Ірпінська церква 029 Завдяки о. Мирославу Ірпінь відвідало чимало творчих колективів, які виступали не лише на парафії, але взяли участь і у міських заходах. Про це зазначив у своїй промові також і Владика Йосип Мілян (УГКЦ), який підкреслив роль настоятелів, духовних отців, у сучасному житті українського народу.

Ірпінська церква 024Зібрані кошти було передано на побудову храму.

Ніна Костенко

03 06 2013 року

224122952338

http://imounr.org.ua/u-hostyah-v-irpintsiv-pobuvalo-trio-zi-lvivschyny-novyj-chas/

Comments: 0

Comments are closed.

  • Храм Різдва Пресвятої Богородиці
  • Посилання
  • Сайт
  • Статистика
  • Статистика Google Analytics