Родини загиблих Героїв побували у Чернігові

By Костура Данута

Отець Віталій ВОЄЦА

поїздка у Чернігів (13)Ірпінь-Київ-Козелець-Чернігів.
Поїздка для родин загиблих Героїв! Насичений враженнями вийшов цей день! Екскурсії, Церкви, гармати, печери, спільна молитва за наших Захисників … Але ми здійснили мрію багатьох наших рідних – трішки відпочити від буденних справ і побачити щось нове та цікаве. І нагородою для нас, є Ваші посмішки на втомлених обличчях!
Висловлюємо щиру подяку тим, хто долучився в різний спосіб до організації: Бучанській міській раді, п.Наталії Дубчак, п.Сергію Потапову, о. Юліану Шереметі, о.Мирославу Латиннику та отцям з Чернігова – о.Роману, о. Петру та о.Лукашу.
Найбільше ми дякуємо Вам – наші рідні за синів і дочок, котрі є зараз в “Небесному Війську”!
Усім здоров’я та Божого благословення!
Наталія Дубчак:

поїздка у Чернігів (11)Тиждень видався насиченим на поїздки і спілкування, на емоції … адже поруч, зазвичай, такі ж обпалені війною душі та долі. Але які вони всі прекрасні!! Дякую вам усім, за силу духу, за тепло, яке даруєте незважаючи ні на що, за відкритість і серця повні любові. Чим більше спілкуюся з родинами наших Героїв, тим більше захоплююся вами! Світлі! Незламні! Неймовірні! Головне, що ви є – друзі, рідні, однодумці.
Окрема подяка Василь Олексюк за допомогу у організації вчорашньої поїздки до Чернігова.

 

Наталія Петляшенко:

Сьогодні, дякуючи ірпінській греко-католицькій церкві, родини Приірпіння та Києва, які втратили своїх рідних в російсько-українській війні, відвідали Чернігів. Також заїхали в Козилець. Для себе особисто відкрила нові місця на карті України, бо раніше ніколи тут не була. Завдяки чудовим екскурсоводам взнала багато цікавого.
поїздка у Чернігів (2)В кінці дня в чернігівському римо-католицькому храмі відбулась панахида за загиблими та померлими в цій війні. Людей, які віддали своє життя за нас та Україну.
Усю дорогу поруч з нами був отець Віталій Воєца, який завжди підтримує усіх словом та молитвою.
Хочу також подякувати отцю мирослав латинник, який, на жаль, не зміг бути цього разу з нами, але його підтримка завжди відчувається.
Особлива подяка за організацію пані Наталья Дубчак. Без неї точно нічого б не відбулось. Дякую усім причетним до організації. поїздка у Чернігів (1)поїздка у Чернігів (10)поїздка у Чернігів (6)поїздка у Чернігів (7)поїздка у Чернігів (4)поїздка у Чернігів (12)поїздка у Чернігів (14)поїздка у Чернігів (9)

Comments: 0

Comments are closed.

  • Храм Різдва Пресвятої Богородиці
  • Посилання
  • Сайт
  • Статистика
  • Статистика Google Analytics