Анонс : Копія ікони Матері Божої Неустанної Помочі у нас у храмі

By Lumatain Lumatenor

25 серпня 2016 р., в храмі Різдва Пресвятої Богородиці , буде виставлена для почитання точна копія ікони Матері Божої Неустанної Помочі.

FB_IMG_1467136453560

Як розповів професор Роман Шуст в червні 2015-го року розпочали відзначення ювілею 150-ти річчя публічного пошанування ікони Матері Божої Неустанної Помочі. Тоді за підтримки отців редемптористів було створено громадську ініціативу публічного почитання даної ікони, а відповідно до цього вирішили створити її точну копію.
До цієї роботи приступив відомий іконописець о. Орест Козак, студит, який понад два місяці працював над тим, щоб зробити як найвірнішу її копію. Свою основну працю він виконував у Греції, звідки два рази подорожував до Риму і списував там її точні риси.
Відтак, у червні минулого року цю ікону було посвячено в Римі, а благословив її особисто Папа Римський Франциск. Опісля 28 червня 2015 року, вона розпочала паломництво українськими храмами всіх конфесій. Тоді ж у Львові провели велелюдну зустріч ікони. Відтоді вона побувала у всіх храмах Львова різних конфесій, а після цього ще й відвідала понад 250 храмів Львівщини.
З третього липня 2016 р., за благословенням Блаженнішого Патріарха Святослава дана ікона перебувала в Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві. Після цього за сприянням єпископа Йосифа Міляна її вшановують у всіх храмах Київської архиєпархії, а відтак і в інших храмах різних конфесій Києва. Пізніше її повезуть для почитання в зону АТО. На цьому її паломництво не завершиться, адже надалі в задумі організаторів є ідея щоб перед нею мали змогу молитися люди в усіх храмах України.
Прес-служба Київської архиєпархії

Comments: 0

Comments are closed.

  • Храм Різдва Пресвятої Богородиці
  • Посилання
  • Сайт
  • Статистика
  • Статистика Google Analytics